Filmowanie z kranu kamerowego

Realizujemy filmy na terenie całej Polski przy użyciu kranu kamerowego. Jest to urządzenie, które pozwala zamocować kamerę na ramieniu o długości od 3 do 7 metrów (długość regulowana co 1 metr). Pozwala to na filmowanie nawet z najmniej dostępnych miejsc np. z nad wody lub nad bawiącymi się ludźmi. Dzięki temu możemy uzyskać niecodzienne i zachwycające ujęcia.

Wysięgnik wyposażony jest w głowicę dwuosiową, co ważne, sterowaną elektronicznie. Dzięki temu kamera porusza się płynnie w każdym kierunku. Głowica przeznaczona jest do kamer miniDV.

Na ukończeniu jest już głowica trzyosiowa sterowana elektronicznie z systemem stabilizacji obrazu.

Wynajem sprzętu

Proponujemy wynajem kranu kamerowego z pełną obsługą urządzenia innym studiom filmowym, producentom spotów reklamowych, teledysków czy koncertów jak również osobom prywatnym na przyjęcia okolicznościowe.

Grzegorz (...) ujęcia z kranu w zupełności spełniły moje oczekiwania, a efekt końcowy był satysfakcjonujący, mam nadzieję, że dla Ciebie również. Cieszę się, że mogłem skorzystać z Twoich usług.

stripstudio
Krzysztof Marek


Dlaczego warto wynająć kran kamerowy?

  • wysięgnik z operatorem kranu kamerowego - dzięki temu uzyskasz świetne ujęcia bez konieczności uczenia się obsługi sprzętu;
  • płynne i dynamiczne ujęcia od podłoża do kilku metrów nad ziemią;
  • film wzbogacony o ujęcia, których nie można uzyskać tradycyjną metodą filmowania.
Chciałbym podkreślić, iż uzyskanie odpowiednich ujęć jest w dużym stopniu uzależnione od doświadczenia operatora i tu kłaniam się nisko Panu Grzegorzowi wraz z asystentami. Dzięki współpracy z Państwem, pomysłom i zaangażowaniu udało nam się uzyskać bardzo oryginalne ujęcia, a nasi klienci za każdym razem są pod szczególnym wrażeniem efektów jakie im dostarczamy.

Filmedia Studio
Albert Wasilewski


Więcej informacji na temat wynajmu kranu kamerowego uzyskasz kontaktując się z nami za pomocą formularza.

Kran kamerowy w akcji
Kran kamerowy w akcji
Kran kamerowy w akcji
Kran kamerowy w akcji
Zobacz nasze przykładowe realizacje w galerii filmów.Telefony kontaktowe:
0-509-130-868
0-600-216-797

Kran kamerowy   ::  Reportaże   ::   Filmy reklamowe   ::   Fotoreportaże  
::   Galeria filmów   ::  
Strona główna   ::   O nas   ::   KONTAKT  


All Rights Reserved © 2009 KLAPS STUDIO

Tworzenie stron www - www.arsit.pl